Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Budynek użytkowy Kobiór

Kobiór, śląskie

  • 6 200 000 zł
  • 1 050 m²
  • 5 904,76 zł/m²

Zdjęcie

Dariusz Klimkowi...

Skontaktuj się

Budynek użytkowy Kobiór

Kobiór, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

6 200 000 zł

1 050 m²

5 904,76 zł/m²

Budynek użytkowy Kobiór

Zaktualizowane: 13 maja 2026

6 200 000 zł 1 050 m² 5 904,76 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj budynku:
obiekt handlowo-usługowy
Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Powierzchnia działki:
2 365 m²
Kondygnacje:
3

Rodzaj budynku:

obiekt handlowo-usługowy

Przeznaczenie:

handlowo-usługowe

Powierzchnia działki:

2 365 m²

Kondygnacje:

3

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 6 200 000 zł (5 904,76 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Budynek: 1 050 m²
  •   obiekt handlowo-usługowy, 3 piętra; stan: bardzo dobry
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Działka: 2 365 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nowy budynek usługowo-handlowy o powierzchni 1.050 m2 zlokalizowany przy Drodze Krajowej Nr1 Katowice - Bielsko Biała.

Położenie obiektu zapewnia znakomitą widoczność z obu kierunków.

Szczegóły poniżej lub telefonicznie:  

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kobiór w niewielkiej odległości od miasta Tychy i mniej więcej w (...)

Agent

Dariusz Klimkowicz

501 215...

501 215 065

32 781 77 55

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz Klimkowicz

501 215...

501 215 065

32 781 77 55

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dariusz Klimkowicz

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości